top of page
STROJOVÉ VYŠÍVÁNÍ

Ve Factory se strojním vyšíváním zabýváme již od roku 2003. Nepoptávají jej u nás pouze klienti z reklamní branže, ale také například sportovní kluby, hudební kapely nebo různé spolky a svazy. Díky vysoké produktivitě a přesnosti vyšívacího stroje SWF dokážeme vyrábět opravdu působivé výšivky a nášivky.

Běžně vyšíváme na materiály jako bavlna, polyester, satén, kůže, kordura, fleece či softshell. Díky široké paletě odstínů vyšívacích nití lze dosáhnout precizních výstupů. V rámci našeho grafického – vyšívacího studia jsme schopni sami vytvářet vyšívací programy a navrhovat klientovi optimální řešení, tak aby jeho výšivka/nášivka byla ve špičkové kvalitě.

Výšivky jsou aplikovány přímo na daný materiál. Nejčastěji se jedná o textil (trika, polokošile, košile tílka, mikiny, sukně, bundy, kšiltovky, kulichy...), pracovní oděvy (softshell bundy, vesty, montérky...) nebo přístřihy, které se dále využívají na výrobu rozličných produktů (tašky, batohy, textilní obaly...).

Nášivky jsou naopak dodány samostatně. Jsou vyšity na hrubou látku a obšity rámečkem, zákazník si je tedy může přišít či pomocí suchého zipu připevnit téměř kamkoliv.

Nabízíme také speciální výrobu sublimačních nášivek. Na sublimační nášivku lze plnobarevně aplikovat jakýkoliv motiv (včetně fotografií). Grafika zde není vyšita, ale tepelně zafixována uvnitř materiálu, což zajišťuje její vysokou odolnost (pratelnost, otěruvzdornost). 

strojové vybavení:
vysivani 2.jpg
  • SWF K–UK1204–45 - 4-hlavý vyšívací stroj, 15 barev

adler_textil.png
bottom of page