Zakázkovým šitím se zabýváme od roku 2003, kdy se šicí dílna stala natrvalo součástí naší firmy.

Disponujeme solidním strojovým parkem, který průběžně modernizujeme, a zkušeným personálem, jež si dokáže poradit i s tím nejzáludnějším zadáním ze strany našich zákazníku.

Nezabýváme se pouhou výrobou, ale také vývojem svých vlastních střihů a designů. Veškerou produkci se snažíme kombinovat s dalšími technologiemi, které máme k dispozici "pod jednou střechou". Jedná se především o sublimační tisk, vyšívání a sítotisk. Zhotovíme Vám tak produkt na míru a to nejen co se týče střihu, ale i designu (celoplošná sublimace, výšivka a nášivka, potisk).

Orientujeme se především na práci s "hrubými" materiály jako například Kortexin, Mirelon, tkané popruhy a lemovky, kůže, koženka, či bannerovina. Problém však nemáme ani s bavlnou, montérkovinou, saténem a dalšími typy látek.

V rámci šicí dílny provádíme i výrobu, která fakticky zasahuje mimo reklamní branži. Jedná se především o šití funkčních sportovních doplňků pro sporty jako paragliding, potápění, hokej, florbal, lyžování, lukostřelba, karate nebo cyklistika. Vyrábíme také obaly na masky pro hasiče a vesty pro pyrotechniky.

Můžete si vybrat i z naší nabídky Factory sport collection.

Spolupracujeme však pochopitelně také se zadavateli z řad reklamních a marketingových agentur, kterým vždy vyrábíme produkty na míru. Samozřejmostí jsou zde vývoj, vzorování a odborné konzultace, tak aby výsledný produkt plně odpovídal přání zákazníka.

Rádi spolupracujeme s designéry a kreativci všeho druhu, kterým rádi poradíme a posoudíme reálnou proveditelnost jejich koncepcí. Libujeme si v netradičních a technicky obtížných zadáních.

Kapacitu šicí dílny využíváme také k dokončovacím pracím a konfekčním úpravám spojených především se sublimačním tiskem. Jedná se o šití vlajek, paspulování vlaječek, formátování ubrusů a textilních dekorací (ořez horkým nožem, našívání kedrů...) nebo kompletaci koncertních scén.

Strojové vybavení

Průmyslové šicí stroje

  • Minerva 72129
  • Siruba YF616

Overlocky

  • Siruba
  • Brother

Paspulovací stroj

  • Siruba

Sloupový stroj

  • Minerva

Pásový řezací stroj

  • Pragoděv

Palička popruhů

Ukázka produktů šicí dílny

Související reference

Factory velkoplošný tisk s.r.o., Šachetní 1275, 739 34 Šenov  |  tel.: 777 555 394, 596 542 776  |  e-mail: factory@factory-print.cz