Polepy dopravních prostředků jsou naším "denním chlebem". Máme bohaté zkušenosti s polepem tramvají, autobusů, nákladních aut, kamionů, dodávek a osobních automobilů. Dokážeme polepit i netradiční dopravní prostředky (viz. "Polep elektrocentrály").

Používáme několik typů fólií od zavedených výrobců (Avery, Mactac). K polepům fóliopísmem se používá plotrová fólie, kterou nabízíme v široké škále odstínů. K polepům okýnek je nejvhodnější perforovaná fólie One-way vision. Její výhodou je především to, že lze digitálně potisknout (plní tak roli nosiče reklamního sdělení) a díky své perforaci nebrání řidiči ve výhledu.

Pro celopolepy používáme kvalitní digitálně potištěné lité fólie se speciálním lepidlem. Je tak zaručena perfektní přilnavost k povrchu dopravního prostředku a "polep bez bublinek".

U všech typů tiskových fólií provádíme tuhou nebo tekutou laminací. 

Polep pro každého!

Jsme schopni Vám nabídnout polepy v různých cenových relacích. Od decentních polepů řezanou grafikou v ceně několika stokorun, po nákladnější celopolepy litou fólii. Vždy se však snažíme zachovat poměr cena/výkon. U nejnákladnějších realizaci zaručujeme prvotřídní kvalitu a dlouhou životnost polepu.

 

Od návrhu po realizaci

Na základě Vašich představ a dodaných grafických podkladů vytvoří naši grafici návrh polepu (obvykle v několika verzích), který vždy zasíláme k posouzení a poté případně dále upravujeme. Po dokončení této fáze probíhá samotná realizace. Ta je u jednodušších aplikací (např. nanesení nápisu na nárazník) otázkou několika desítek minut. Celopolepy větších vozů (dodávky, nákladní auta) zvládneme za dva dny.

Všem našim zákazníkům vštěpujeme do hlavy, že neučinit ze svého firemního vozu reklamní nosič je hřích!!! 

Tuningové polepy

Jelikož bedlivě sledujeme moderní trendy v signmakingu, rozhodli jsme se rozšířit naši nabídku o tuningové polepy osobních vozů. Pro tyto aplikace používáme kvalitní tuningové fólie od firmy Mactac v různých provedeních. Nejoblíbenějšími jsou imitace karbonu, chromu, kůže či saténu. Problémem nejsou ani metalické fólie s "chameleon efektem" nebo populární matné fólie.

Tuning lze provést pouze na některých prvcích vozu (kapota, zrcátka), ale rádi Vám polepíme vůz celý.

Factory velkoplošný tisk s.r.o., Šachetní 1275, 739 34 Šenov  |  tel.: 777 555 394, 596 542 776  |  e-mail: factory@factory-print.cz