Práci s fóliemi se věnujeme již od roku 1991. Od té doby jsme měli možnost si "osahat" celou řadu výrobních postupů a vyzkoušet mnoho různých aplikací. Začínali jsme se sítotiskem na monomerické fólie lepené na hladké povrchy pomocí mýdlové vody. Dnes tiskneme digitálně na celou řadu polymerických fólii s laminací, které jsme schopni pomocí speciálních pomůcek a vypilovaných technik aplikovat na téměř jakýkoliv povrch v interiéru i exteriéru.

Používáme výhradně kvalitní materiály od značkových výrobců, ke všem máme příslušné certifikace. Tisk provádíme na pravidelně servisovaných a kalibrovaných tiskárnách. Tiskneme ecosolventními inkousty a fólie poté laminujeme celou škálou kvalitních laminací zajišťujících odolnost, stabilitu a optimální vzhled.

Síla firmy se odvíjí od kvality jejích zaměstnanců. U nás polepy provádí tým proškolených wraperů s dlouhodobou praxí a desítkami úspěšně zvládnutých realizací. Naše lidi navíc pravidelně posíláme na odborná školení. K práci používáme celou řadu speciálních aplikačních pomůcek (horkovzdušné pistole, těrky, propichovačky, válečky).

Profesionální přístup – rychlost, špičková kvalita, komunikace se zadavatelem – je naší zásadou.

Realizace jsme schopni provádět v kteroukoliv denní hodinu a roční období. Operujeme především v Moravskoslezském kraji, ale pravidelně vyjíždíme do celé ČR i zahraničí.

Polep jsme dnes schopni aplikovat na téměř jakýkoliv povrch. Polymerické fólie jsme schopni dostat na hrubé zdivo (exteriér i interiér), kovy, plechy, dřevo, sklo, plast, plexi a řadu dalších povrchů. Žádná zakázka není nerealizovatelná.

 

Factory velkoplošný tisk s.r.o., Šachetní 1275, 739 34 Šenov  |  tel.: 777 555 394, 596 542 776  |  e-mail: factory@factory-print.cz