Číst dál...

Velkoplošný potisk textílií je naší oblíbenou disciplínou. Speciální sublimační inkousty bez obsahu ředidel mají tu vlastnost, že se dokáží měnit z pevného skupenství na plynné (sublimovat).

Číst dál...

Mesh je perforovaný materiál na bázi PVC (někdy se mu též hovorově říká "síťovaný banner"). Má nižší gramáž než klasický banner, ale jeho trvanlivost a odolnost je stejná. Jedná se tedy o materiál využívaný především pro dlouhodobější outdoorové aplikace.

Číst dál...

Factory není pouze tiskárnou, ale náš záběr je omnoho širší.,Výroba nášivek, výšivek a sublimačních nášivek je další z výrobních oblastí, ve kterých máme rozhodně co nabídnout.

Číst dál...Pamatujte, smyslem reklamy je "být vidět". Pvc banner se speciálním efektem brilantní tiskové výstupy gramáž: 500g svařování, obvaření okrajů, očka po stranách plnobarevný digitální tisk ecosolventními inkousty na stroji Mutoh Valuejet.

Číst dál...Nabízíme hned několik způsobů výroby obrazů. "Ecosolventem" tiskneme na speciální bavlněné canvasy, sublimací pak na polyesterové textilie jež si lze vybrat z naší nabídky.

Číst dál...Buďte výrazní. Litý coatovaný banner se speciální fluo vrstvou vzbudí poroznost. Dokáže proměnit Vaší fádní plachtu ve výraznou. Má gramáž 500g a velice sympatické tiskové výstupy. Vhodně koncipovaná grafika z něj dokáže dostat opravdu zajímavé efekty.

Číst dál...Látky jsou lehké, vzdušné a příjemné na omak. Jsou vyrobeny z polysteru (obvykle 100%), takže v sobě neobahují PVC. Vydrží tak vysoké teploty a mnohé mají rovněž certifikát o nehořlavosti.

Číst dál...Tímto způsobem tisku se zabýváme již více než 20 let. Byť se v posledních dekádách orientujeme na "modernější" technologie, tak mnozí z nás tvrdí, že nad "sítotiskový odér" není.

Číst dál...Polep výlohy (aplikace digitálně potištěné monomerické folie s matnou laminací na sklo, text nakašírovány řezanou grafikou), instalace banneru (pvc 510g, ecosolventní tisk) na mříž.

Factory velkoplošný tisk s.r.o., Šachetní 1275, 739 34 Šenov  |  tel.: 777 555 394, 596 542 776  |  e-mail: factory@factory-print.cz